WhatsApp
0212 909 01 53

Aşağıdaki tablodan Adana web sitesi fiyatları nı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0212 909 01 53 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Adana Web Sitesi Fiyat Tablosu

PAKET FİYAT GENEL ÖZELLİKLER
Başlangıç 990 TL 10 Sayfa + Panel + Alan Adı + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal 1.490 TL 20 Sayfa + Panel + Alan Adı + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş 1.990 TL 40 Sayfa + Panel + Alan Adı + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Ürün Modülü + Google Translate 
Kurumsal Maksimum 2.490 TL 60 Sayfa + Panel + Alan Adı + Maksimum Hosting + Maksimum SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil 
Kurumsal Özel 4.490 TL Özel + Panel + Alan Adı + Özel Hosting + Özel SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil + Sosyal Medya Modülleri 

Adana Web Site Fiyatları

Adana akdeniz bölgesinde Antalya’dan sonra en fazla nüfusa sahip ikinci kenttir. Tarım sektörüyle öne çıkan Adana, zaman içerisinde yoğun göç alarak megakent görünümüne sahip olmuştur. Nüfusun bu kadar yoğun olduğu bir kentte web site fiyatları da farklılaşmaktadır. Adana web site fiyatları talepler doğrultusunda şekillenmektedir.

Son dönemlerde tarım ve sanayi sektörlerinde web site ihtiyacının ortaya çıkmasıyla Adana’da da özellikle tarım sektöründe web siteye olan ihtiyaç gelişmiştir. Adana web site fiyatları rekabetin durumuna, talebin yoğunluğu ve talebi karşılayacak web site şirketlerinin varlığına, web sitenin yazılım, tasarım ve donanım özelliklerine göre değişebilmektedir.

Eğer çok düşük ücretlerde bir web tasarım yapımıyla karşılaşırsanız önemli birkaç hususta kuşku duymalısınız. Örneğin: güncel olmayan bir yazılım. Eğer bir web sitenin yazılımı güncel değilse doğru düzgün çalışmaz, sayfa açılma hızı düşük olur, işinize yaramaz. Bundan dolayı o web sitesini ücretsiz verseler dahi kullanıma uygun değildir. 

 
Adana ilçelerine baktığımızda Yüreğir, Seyhan, Kozan, Çukurova, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Feke, Aladağ ve Ceyhan da web site ihtiyacı oldukça fazladır. Bu ihtiyaç Adana web site fiyatlarını da belirlemekte etkilidir. 

Web site yaptırırken biraz daha ucuz ama biraz daha güzel mi olsun istiyorsunuz? Web siteniz telefonlarda ve tabletlerde de bozulmadan görüntülenebilsin mi istiyorsunuz? Web siteniz aracılığıyla daha fazla kazanç mı sağlamak istiyorsunuz ? Eğer bu tarz istekleriniz varsa tam da doğru adrestesiniz. 

Adana’daki seranızı ve bahçenizi tüm Dünya’ya açabilir ve ürettiklerinizi siteniz aracılığıyla satıp kazanç sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir web sitesine sahip olmak için Adana web tasarım fiyatlarını detaylıca araştırmanızda fayda vardır. Çok uçuk fiyatlarda ya da çok düşük fiyatlarda satışa sunulan web sitelerinden uzak durunuz. Sizin gözetmeniz gereken fiyatlarla web sitesinin kalitesi arasındaki bağdır.

Adana web site fiyatları ilçeler bazında da değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise taleplerdir. Taleplerin yoğunluğuna göre fiyatlar da değişiklik göstermektedir.

WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy0212 909 01 53