WhatsApp
0212 909 01 53

Aşağıdaki tablodan  Antalya web sitesi fiyatları nı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0212 909 01 53 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Antalya Web Sitesi Fiyatları

PAKET FİYAT GENEL ÖZELLİKLER
Başlangıç 990 TL 10 Sayfa + Panel + Alan Adı + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal 1.490 TL 20 Sayfa + Panel + Alan Adı + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş 1.990 TL 40 Sayfa + Panel + Alan Adı + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Ürün Modülü + Google Translate 
Kurumsal Maksimum 2.490 TL 60 Sayfa + Panel + Alan Adı + Maksimum Hosting + Maksimum SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil 
Kurumsal Özel 4.490 TL Özel + Panel + Alan Adı + Özel Hosting + Özel SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil + Sosyal Medya Modülleri 

Antalya Web Site Fiyatları

Antalya denilince akla ilk gelenler arasında kuşkusuz tatil, tarım ve turizm vardır. Antalya web site fiyatları da bu çerçevede gelişmiştir. Antalya web site firmaları da daha çok oteller, tatil köyleri, turizm acentaları, tarım şirketleri ve  meyve-sebze toptancılarına web siteler yapmaktadırlar.

Antalya’nın tatil merkezlerinden Kemer, Olimpos, Kaş, Alanya, Side, Manavgat ve Finike web site ihtiyacının yoğun olduğu noktalardır. Yine Antalya başta olmak üzere Demre, Kumluca, Finike, Aksu ve Alanya tarım alanlarının yoğun olduğu yerlerdir. Bu ilçelerde de en çok tarımsal ürünle iç içe olan firmalar web siteye ihtiyaç duymaktadır. 

Web site firmaları açısından bakıldığında Antalya merkezde bir rekabetin olduğu söylenebilir. Bu rekabet fiyatları da doğrudan etkilemektedir. Ancak Antalya web sitesi fiyatları nı etkileyen en önemli unsur şüphesiz web sitenin güncel bir yazılımla ve tasarımla yapılmış olmasıdır.

Antalya web site fiyatları, web siteyi yapacak olan firmadan firmaya da değişkenlik gösterebilir. Her zaman söylüyoruz, web tasarım bir ekip çalışmasını zorunlu kılar. Dolayısıyla tek bir kişiye web tasarım yaptırılmaz. 

Diğer yandan teknik destek imkanı fiyatlarda etkilidir. Size web sitesini yapıp teslim ettikten sonra ilgilenmeyen bir web tasarım şirketi nasıl fayda sağlayabilir ? Teknik destek sunmayan firmaların web site fiyatları da oldukça ucuz olur. Ancak unutmayınız “Ucuz etin yahnisi yavan olur!”

Antalya’daki web sitesi talepleri de Antalya web site fiyatlarını etkilemektedir. Taleplerin yoğun olduğu bir yerde rekabet de fazladır. Rekabetin fazla olduğu bir yerde fiyatlar da sabit değildir. 

Talepleri karşılayacak firma sayısı eğer az ise rekabet de azdır. Antalya web tasarım firmaları arasında rekabetin çok olduğu söylenemez. Eğer web sitesi yaptırmak isterseniz ince eleyip sık dokuyunuz.

Öte yandan Antalya’da her sektör bir rekabet içerisindedir. Turizm sektörünü ele aldığımızda oteller ve tatil köyleri arasındaki rekabet ortadadır. Bu durum otelleri ve tatil köylerini ister istemez dijital ortama da sürüklemektedir. Böylelikle  web site talepleri de artmaktadır. 

Antalya web site fiyatlarını etkileyen diğer bir sebep ise tasarımın özgün mü yoksa hazır taslakla mı yapılacağıdır. Özgün niteliklere sahip web tasarımların fiyatları daha yüksektir. 

Özetle, Antalya web site fiyatları web sitesinin yapısı, firmanın işleyişi ve rekabetin varlığı gibi sebeplerden ötürü değişkenlik göstermektedir.  

WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy0212 909 01 53