WhatsApp
0212 909 01 53
PAKET FİYAT GENEL ÖZELLİKLER
Başlangıç 990 TL 10 Sayfa + Panel + Alan Adı + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal 1.490 TL 20 Sayfa + Panel + Alan Adı + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş 1.990 TL 40 Sayfa + Panel + Alan Adı + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Ürün Modülü + Google Translate 
Kurumsal Maksimum 2.490 TL 60 Sayfa + Panel + Alan Adı + Maksimum Hosting + Maksimum SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil 
Kurumsal Özel 4.490 TL Özel + Panel + Alan Adı + Özel Hosting + Özel SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil + Sosyal Medya Modülleri 

Ülkemizde finansın merkezi konumunda olan İstanbul, ulusal ve uluslararası bütün yatırımcıların da gözdesi halindedir. Kurumsallaşma ve markalaşma konusunda rekabetin en üst seviyede yaşandığı İstanbul'da, işletmelerin kurumsallıklarını yansıtan kurumsal web sitelerine ihtiyaçları vardır. Web tasarım fiyatları araştırması yaparken profesyonel olan ya da olmayan yüzlerce web tasarım firmasından birbirden çok farklı fiyatlar ile karşılaşmak kaçınılmazdır. Firmalardan kaynaklı bir çok etkene bağlı olarak İstanbul Web Site Fiyatları şu nedenlerle farklılık göstermektedir. 

İstanbul Web Sitesi Fiyatları Neden Farklıdır? 

İstanbul web tasarım firmalarının kullandıkları yazılım, tasarım ve seo altyapısı fiyatın belirlenmesinde en önemli etkenlerdir. Çünkü yazılımı güncel ve en son teknoloji kullanılan web sitesilerin kullanımı ile güncel olmayan, eski yazılımla hazırlanan web sitelerin kullanımı arasında büyük bir fark oluşmaktadır. Eğer daha düşük ücret ödeyerek bir web sitesi yaptırdıysanız problemlerle karşılaşmaya hazır olun. 

Avrupa yakasının ticaret, üretim ve yönetim merkezlerini göz önüne aldığımızda karşımıza Maslak, Levent, Beşiktaş, Bakırköy, Mecidiyeköy, Şişli, Kağıthane, Küçükçekmece, Beylikdüzü, İkitelli ve Hadımköy çıkmaktadır. Buradaki işletmelerin büyükçe çoğunluğu kaliteli ve profesyonelce hazırlanmış bir web sitesine ihtiyaç duyar. Çünkü verilen hizmet ya da üretilen malların hedef kitleye ulaşabilmesi ve hatta daha geniş müşteri potansiyelini yakalaması açısından web sitesi önem arz etmektedir.

Anadolu yakasını ele aldığımızda ise daha çok Avrupa yakasına göre sakin bir yaşamı yansıtır. Ancak ekonomik sirkülasyonun olduğu Ataşehir,Kadıköy ile üretimin gerçekleştiği Tuzla ve Gebze ilçeleri daha hareketli merkezlerdendir. Bu merkezlerde bulunan işletme ve şirketlerin de web site tasarıma gereksinim duydukları biliniyor. Bundan dolayı İstanbul içerisindeki potansiyelin yüksek olması web tasarım firmalarının da sayısının artmasına neden olmuştur. Bu firmaların ortaya koydukları tasarımları birbirinden birçok yönüyle ayrılmakta ve fiyat açısından da farklılık göstermektedir.

İstanbul web site fiyatlarını etkileyen faktörler

Web sitesi fiyatlarını etkileyen faktörleri iki grupta inceleyebiliriz:

1. Web sitesi ile ilgili olarak;

 • Tek sayfa web sitesi mi yoksa profesyonel web sitesi mi olacak ?
 • İçerisinde sanal pos olacak mı olmayacak mı ? 
 • Web sitenin tasarımı özgün mü olacak yoksa hazır bir taslakla mı oluşturulacak ?
 • Yazılımı güncel mi olacak yoksa eski bir yazılım mı ?
 • Sitenin seo altyapısı hangi düzeyde olacak ?
 • Zayıf bir seo altyapısı sayfanın hızını ve kullanıcı deneyimini de doğrudan etkiler. Eğer güçlü bir seo altyapısı varsa kullanıcı deneyimi ve sayfanın hızı da yüksek olacaktır.
 • Web sitesi içerisinde özel bir eklenti bulunacak mı yoksa daha mı sade olacak ?
 • Web sitesinin mobil uyumlu mu değil mi ?

2. Web tasarım firmaları ile ilgili olarak;

 • Web tasarım firması, yeni bir web tasarım firması mı yoksa daha köklü bir firma mı ?
 • Web tasarım firmasının referansları nelerdir ?
 • Web tasarım firması ne kadar bir süre içerisinde web site yapımını tamamlamaktadır ?
 • Web tasarım firması, web sitesi tamamlandıktan sonra teknik destek sunmakta mı yoksa teknik destek birimi bulunmamakta mı ?
 • Web tasarımı gerçekleştirecek olan bir firma mı yoksa freelance çalışan bir kişi mi ?


Yukarıda iki yönlü bir şekilde saydığımız sebepler, İstanbul’da web site fiyatlarını etkileyen en önemli sebeplerdir. Bu bağlamda İstanbul web site fiyatlarının neden değişiklik gösterdiğini kolaylıkla anlayabiliriz.            

Amacınıza uygun, hedef kitlenize yönelik, veriminizi arttıracak ve sizi sektörünüzde parlayan bir yıldız haline getirecek olan en iyi web sitesine sahip olmanızdır. websitefiyatlari.com size bu fırsatı sağlamak için bütün imkanlarını sunmaktadır.

Diğer yandan, İstanbul web site fiyatları Ankara ve İzmir kentlerine göre daha uygun olmaktadır. Bunun ise en önemli sebebi rekabetin oldukça fazla olmasındandır. Ancak bazen kira bedeli ve maliyetler rekabetin önünü kesmektedir. Dolayısıyla kira bedelleri arttıkça ve firmaların maliyetleri yükseldikçe web tasarım fiyatları da kimi zaman değişmemektedir.

WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy0212 909 01 53